Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Już w lipcu startuje druga edycja Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki! Widzimy się na Pomorzu! W planach mamy dla Was rejs prawdziwym statkiem pirackim, spotkania autorskie oraz warsztaty! Przed nami mnóstwo fantastycznej zabawy!

Oprócz literackich atrakcji naszym najważniejszym celem było zapewnienie Wam najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Działamy w oparciu o wszystkie wytyczne i zapewnimy wszelkie środki dezynfekcyjne. Chcieliśmy jednak pójść o krok dalej, tak aby poczucie, że wszystkie nasze spotkania z Wami są pewne pod względem środków ostrożności było maksymalne. Zależało nam na pozyskaniu urządzeń, które pułap standardów higienicznych podniosą do najwyższej rangi. 

Trudno osiągnąć opisany powyżej cel inicjatywom kulturalnym. Udało nam się jednak odnaleźć firmę, której priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i ich opiekunom. Takim sposobem Festiwal Ojce i Dziatki rozpoczął współpracę z Firmą Es System K, i to właśnie ona zapewnia podczas naszych nadmorskich imprez najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, dzięki swoim urządzeniom Safe Air

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami działania tego sprzętu, które najlepiej przedstawi nasz Partner – Firma ES System K: 

„Safe Air to urządzenie zaprojektowane w myślą o obiektach, które wymagają najwyższych standardów higienicznych w zakresie jakości powietrza, włączając branżę medyczną. Obecna sytuacja stawia podobne wymagania przed właścicielami i managerami obiektów handlowych i usługowych, lokali gastronomicznych. Również zarządzający placówkami edukacyjnymi mierzą się z takimi wyzwaniami. Bezpieczeństwo i zdrowie podopiecznych przedszkoli i szkół, personelu oraz klientów odwiedzających sklepy, restauracje, kawiarnie salony fryzjerskie i kosmetyczne stanowi główną troskę prowadzących wszystkie tego typu obiekty.
Safe Air odpowiada na to wyzwanie. Badania przeprowadzone przez jeden z polskich instytutów badawczych potwierdziły, że zastosowany w oczyszczaczu filtr HEPA klasy H14  zatrzymuje 99,998% cząsteczek wirusowych.  Ponadto urządzenie posiada Atest Higieniczny PZH, który potwierdza, że wyrób jest zgodny z normami bezpieczeństwa, nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i środowiska naturalnego. 

Kluczowym elementem urządzenia jest wysoce efektywny przemysłowy filtr HEPA 14, który wyłapuje wszystkie zanieczyszczenia powietrza o średnicy od 0,003 mikrona do 10 mikronów: pyłki, związki chemiczne tworzące smog, zarodniki grzybów i pleśni, oraz niebezpieczne bakterie i wirusy. W ten sposób Safe Air zapewnia czyste i bezpieczne powietrze, minimalizuje ryzyko związane z obecną sytuacją epidemiczną, a także z zagrożenia dla zdrowia jakie niesie smog. 

Oczyszczacz powietrza Safe Air łączy wydajność i funkcjonalność. Producent, firma ES SYSTEM K, oferuje urządzenia w trzech wariantach Safe Air 150 dla obiektów do 40 m2, Safe Air 300 dla obiektów do 80m2 oraz Safe Air 600 dla obiektów do 150m2. Pełna wymiana powietrza w pomieszczeniach występuje odpowiednio po 48 i 45 minutach. Tryb pracy ciągłej, łatwość przestawiania oraz niski poziom hałasu emitowanego przez urządzenie to kolejne jego zalety.

Aby dowiedzieć się więcej o Safe Air zapraszamy na stronę producenta www.essystemk.pl lub www.safeair.shop.pl 

Pragniemy wyrazić ogromnie podziękowania dla Firmy Es System K. Dzięki ich nieocenionej pomocy oraz zaangażowaniu w sprawy najmłodszych możemy zagwarantować Wam odpowiedni poziom bezpieczeństwa na naszych imprezach. 

error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram