Sobota
 • 8 sierpnia 2020 10:00-11:00
  Warsztat multimedialny dla dzieci z Marcinem Koziołem, autorem serii książek "Wombat Maksymilian"

  Wombat Maksymilian – to seria nagradzanych powieści podróżniczych dla dzieci z elementami edukacyjnymi i interaktywnymi. Książki stanowią punkt wyjścia i tło edukacyjnego spotkania autorskiego.

  Będzie mowa o różnych zwierzętach. Ale najwięcej o wombatach, bo główny bohater książki jest przedstawicielem tego mało znanego gatunku. O podróżach, geografii i kulturze niezwykłego królestwa w Himalajach, jakim jest Bhutan (tam rozgrywa się akcja pierwszej książki: „Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka”). A także sąsiedniego Nepalu, gdzie Wombat zawędrował w drugiej części pt. „Wombat Maksymilian i misja na dachu świata”.

  Wiek: 3-6 lat

  Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu, Sala konferencyjna

 • 8 sierpnia 2020 12:00-13:00
  Warsztaty Rodzinne portrety z Tomaszem Brodą

  Portrety Tomka Brody to esencja kreatywności. W trakcie warsztatów dzieci poznają zasady tworzenia kolażu w praktyce. Portret ulubionego członka rodziny stworzony z gąbek, z pozoru bezużytecznych kawałków tkanin i kartonów, stanie się cenną rodzinną pamiątką i być może znajdzie honorowe miejsce na waszej ścianie. Uwaga, to wciąga, więc nie zorientujecie się nawet, gdy na waszych ścianach zagości galeria portretów całej rodzinki!

  Miejsce: 6-10 lat
  Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu, Taras

Wystawa
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram