Program ONLINE – Lublin i Zamość

Czwartek
 • 24 września 2020 18:30
  Za drzwiami wyobraźni – premiera online filmu o Józefie Wilkoniu

  "Za drzwiami wyobraźni"- to produkcja przeznaczona dla dzieci, ale dorosłych również zainteresuje ze względów sentymentalnych. To nie tylko okazja do wirtualnej wizyty w miejscach niezwykłych, podglądania artystów przy pracy w ich naturalnym środowisku. To tworzona z myślą o dzieciach niezwykła lekcja wyobraźni udzielona przez Józefa Wilkonia - artystę którego wrażliwość jest wyjątkowa. To podpowiedź jak rozwijać w sobie umiejętność dostrzegania piękna nawet w prozaicznych okolicznościach.

  Wiek: b/o

  Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Piątek
 • 25 września 2020 14:00-15:00
  Zawody, prawa i obowiązki, czyli jak epoki ukształtowały historię kobiet – spotkanie z Katarzyną Radziwiłł

  Czy zastanawiacie się czasem kim będziecie w przyszłości? Może chodzi Wam po głowie strażak, lekarz lub weterynarz? A może coś zupełnie innego - jak youtuber? Wszystko przed Wami! Czy myśleliście jednak jak by to było gdybyście urodzili się 200 lat temu? Być może dotarcie do tego celu nie byłoby możliwe? A może nawet pewne zawody wtedy nie istniały? Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania weźcie udział w spotkaniu z Katarzyną Radziwiłł, autorką książki “Historia kobiet”, będący niczym podróż w czasie!

  Wiek: 7+

  Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

 • 25 września 2020 15:30-16:30
  Drzwi do przeszłości, czyli czy da się przedstawić lekcję historii w formie wciągającej powieści – spotkanie live z Marcinem Przewoźniakiem

  Zastanawialiście się kiedyś jakby to było móc przenieść się w czasie? Czy byłby do tego potrzebny najprawdziwszy wehikuł? Marcin Przewoźniak z ogromem humoru w swojej książce “Puk, puk! Zastałem króla?” udowadnia, że niekoniecznie. Tak więc przygotujcie się na historyczną podróż, która z podręcznikowym nauczaniem szkolnym niewiele będzie miała wspólnego! I uważajcie na przechodzących przez kuchnię rycerzy z bigosem!

  Aby tego było mało - naszą podróż gwarantujemy każdemu - spotykamy się bowiem online!

  Wiek: 8+

  Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Sobota
 • 26 września 2020 14:00 - 15:00
  Czytanki na czasie – psy, pieski i pieseczki, czyli o psie Kaktusie czyta Barbara Gawryluk

  Wiek: 4+

  Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

  Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Niedziela
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram