Program ONLINE – Sopot i Gdynia

Piątek
 • 24 lipca 2020 10:00 - 11:00
  Pan Poeta Show - czyli autorskie spotkanie z Panem Poetą i pacynkami (LIVE)

  Relacja na żywo ze spotkania w Sopotece!

  Jak mówi sam Pan Poeta, dzieciństwo powinno być woow i takie też są jego warsztaty! Na każde Show zabiera ponad dwieście rekwizytów do kreatywnych zabaw. Okulary, przebrania, baloniki, pacynki, a nawet morze! Jak można zabrać morze nad morze? Otóż to możliwe! Dzięki tym i innym zabiegom dzieci są zaangażowane w bajkę, lepiej pamiętają jej treść i zapominają o smartfonach, tabletach i innych internetach.

  Wiek: 4+

  Miejsce: Sopoteka, Sopot Centrum
  Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

 • 24 lipca 2020 16:00 - 17:00
  Jak mi się dziś czuje? - warsztaty plastyczne z Agatą Królak (LIVE)

  Relacja na żywo ze spotkania w Sopotece!

  Czy znacie już Czujemisie? To misie, które bardzo chcą wyrażać swoje emocje i pokazać jakie nastroje im towarzyszą – nie zawsze jednak potrafią je nazwać. Wy też czasem tak macie? Nie martwcie się – ilustratorka Agata Królak pędzi z pomocą! Wspólnie z nią przygotujecie swoje własne portrety, w których całkowicie będzie mogli wyrazić to jaki humor Wam towarzyszy w różnych sytuacjach! Dodatkowo wszyscy nauczymy się czym jest abstrakcja i nawet spróbujemy jej użyć! Sądzimy, że na koniec wszyscy będziemy czuć się fantastyczne i stworzymy dzieła na miarę sztuki współczesnej!

  Wiek 6+

  Miejsce: Sopoteka, Sopot Centrum
  Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

 • 24 lipca 2020 12:30 - 13:30
  Droga do uzależnienia czy niezbędne źródło informacji i część naszego życia? - spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą, autorem książki “Złota rybka w szambie, czyli o uzależnieniu od Internetu i smartfona” (LIVE)

  Z niepokojem patrzycie na to ile czasu Wasze dziecko spędza przed komputerem, tabletem czy smartfonem? Tłumaczycie sobie, że takie mamy czasy? Zachęcamy, aby w tej kwestii zapoznać się ze zdaniem specjalisty – Krzysztofa Piersy, który wprowadzi nas wszystkich w szczegóły tego zjawiska. Spotkaj się z nami online, zadaj pytanie oraz poznaj tajniki świata wirtualnego.

  Spotkanie dla rodziców, opiekunów, wychowawców przedszkolnych i szkolnych.
  Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

  Jak się zapisać? >>

 • 24 lipca 2020 14:30 - 15:30
  Specjalne Super tajne zebranie Klubu Superdziewczyn - spotkanie autorskie z Agnieszką Mielech (LIVE)

  Jak założyć super tajny klub? Czym taki klub się zajmuje i jak działa? Być może sami na spotkaniu będziemy mogli taki stworzyć? Połączcie się z nami online – naprawdę warto! Porozmawiamy bowiem o przyjaźni, szkolnych kłopotach i ważnych wyzwaniach. W dodatku zapewniamy, że spotkanie nie będzie tylko dla dziewczynek! Nie zabraknie na nim także tematów dla chłopców!

  Wiek: 6+

  Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

  Jak się zapisać? >>

 • 24 lipca 2020 18:00 - 19:00
  Spotkanie autorskie z Pauliną Chmurską, autorką książki “Wielka Mała Niedźwiedzica” (LIVE)

  To spotkanie online, którego żaden fan gwiazd i kosmosu nie może przegapić! Czy zastanawialiście się kiedyś skąd się biorą gwiazdozbiory i gwiazdy, które je tworzą? Albo czy niebo może mieć swoją mapę? Na te i inne pytania związane z drogą mleczną i innymi tajemnicami nocnego nieboskłonu porozmawiamy z Paulina Chmurską, która z pewnością w tej tematyce rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości!

  Wiek: 6+

  Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

  Jak się zapisać? >>

Sobota
 • 25 lipca 2020 10:00 - 11:00
  Poznajcie Ptaszka Kuku - warsztaty ilustracyjne z Basią Flores, ilustratorką książki “A kuku” (LIVE)

  Relacja na żywo ze spotkania w Sopotece!

  Kuku to kolorowy, ciekawy świata ptak. Ma skrzydła w kropki, niebieskie buty i czapkę z pomponem. Książka „A Kuku!” wspomaga pamięć dziecka, zdolności myślenia, wnioskowania i przewidywania. Na warsztatach łącząc zabawę w zgadywanie z poznawaniem kolorów odkryjemy kim jest Kuku.

  Co się będzie działo?
  • Z pomocą książki „A Kuku!”, pod okiem prowadzącej zajęcia dzieci zapoznają się z podstawowymi kolorami oraz emocjami
  • Każde dziecko otrzyma kolorowankę z wizerunkiem Ptaka Kuku. Zadaniem będzie pokolorowanie i udekorowanie Ptaka za pomocą kolorowych papierów, kredek, farb.

  Wiek: 4+

  Miejsce: Sopoteka, Sopot Centrum
  Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

 • 25 lipca 2020 14:00 - 15:00
  Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk, autorką książki “Pudełko pełne kotów. Klinika zdrowego chomika” i wielu innych (LIVE)

  To spotkanie na którym tematów będziemy mogli mieć bez liku! Barbara Gawryluk bowiem jest mistrzem pióra i porusza w swoich książkach wiele problemów! Kochacie zwierzaki? Koniecznie połączcie się z nami online. Nie zabraknie tu z pewnością tematyki psiej oraz ogólno zwierzęcej. Gwarantujemy także, że będziecie mogli wcielić się na chwilę w rolę prowadzącego i sami zadać niejedno pytanie podczas trwania naszej transmisji! Wpadajcie koniecznie!

  Wiek: 6+

  Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

  Jak się zapisać? >>

 • 25 lipca 2020 19:00 - 20:00
  Gole wszech czasów i inne sportowe opowieści - spotkanie autorskie z Jarosławem Kaczmarkiem, autorem książek “Gole wszech czasów”, “Wielki wyścig” i wielu innych o sportowcach. (LIVE)

  Halo, halo! Czy nas słychać? W naszych spotkaniach online nie mogło zabraknąć tego – co najlepiej można oddać za pomocą głosu – czyli transmisji sportowej! Sprawdźcie więc jak mogą wyglądać igrzyska wyobraźni, alternatywny mecz piłki nożnej oraz opowieści olimpijskie! Dowiecie się przy tym wielu ciekawostek z różnych dyscyplin sportowych oraz będziecie mieć możliwość zadania pytania na które z chęcią odpowie nasz opowiadacz – Jarosław Kaczmarek.

  Wiek: 6+

  Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

  Jak się zapisać? >>

Niedziela
 • 26 lipca 2020 14:00 - 15:00
  Najdłuższy dzień w życiu - spotkanie autorskie z Bartoszem Szczygielskim, autorem książki "Wskazówki" (LIVE)

  Czas płynie nieubłaganie… i nie jesteśmy w stanie tego zmienić. Co jednak gdybyśmy powiedzieli Wam, że to bzdura? Przynajmniej na kartach książki! Jedną z takich opowieści stworzył dla nas Bartosz Szczygielski, który w rewelacyjny sposób i na mnóstwo sposobów potrafi opisać dzień wagarowicza! Mało tego – na naszym spotkaniu udowodnimy, że czas podczas dobrej zabawy może płynąć doprawdy szybko! Bądźcie z nami online. Koniecznie przygotujcie sobie też pytania – będziecie mogli bez ograniczeń zadawać je autorowi! My mamy jedno: Czy też zdarzały mu się wagary? 😉

  Wiek: 8+

  Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

  Jak się zapisać? >>

error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram