Sobota
 • 25 lipca 2020 10:30 - 11:30
  "Kruk, co kracze pokrakanie" prosi dzieci na spotkanie - spotkanie i warsztaty z Panem Poetą, autorem “Ptasiej serii”

  Znacie bajkę Pana Poety o Kruku? Jeżeli nie – to nic straconego! Damy Wam możliwość, aby posłuchać jej w interpretacji samego autora! Co dalej? Same niesamowite rzeczy! Zadnia, latające piórka i morze kreatywności! Zaintrygowani? A to jeszcze nie koniec! Bo będzie to doskonała szansa na stworzenie własnego, niepowtarzalnego kruka z… baloników! Tak więc zapraszamy Was na kolejne literackie show rodem z ptasiego gniazda!

  Wiek: 5+

  Miejsce: Muzeum Emigracji

  Jak się zapisać? >>

 • 25 lipca 2020 11:40 - 12:40
  Warsztaty plastyczne na podstawie książki "Kruk,co kracze pokrakanie"
Niedziela
 • 26 lipca 2020 10:00 - 11:00
  Parawany Literackie - warsztaty plastyczne z Natalią Uryniuk, autorką książki “Balticarium”

  Przenieśmy się na chwilę w czasie i wyobraźmy sobie, że już jesteśmy razem na gdyńskiej plaży. Co widzicie? Z pewnością sporo ludzi, piękne morze, być może kogoś sprzedającego kukurydzę oraz… kolorowe parawany!

  Czy nie marzyliście aby stworzyć swój własny projekt parawanu, taki który wyróżniałby się spośród innych? Będzie na to doskonała okazja! Wspólnie z Natalią Uryniuk wykreujecie Festiwalowy, prawdziwie bałtycki parawan, a wszystko to na plaży przy akompaniamencie fal morskich!

  Wiek: 5+

  Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni

  Jak się zapisać? >>

 • 26 lipca 2020 12:30 - 13:30
  Jak wygrać bitwę pod Oliwą - warsztaty tworzenia makiety historczynej z Elżbietą Pałasz i Joanną Czaplewską - autorkami książki “Jak zwyciężać mamy!”

  Podręczniki do historii nie są tym co Was zachwyca? Czytacie w nich tylko o kolejnych bitwach i niełatwo Wam zapamiętać jak dokładnie mógł wyglądać ich przebieg? Koniec z tym! Zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju historyczne warsztaty, na których będziecie mieć możliwość stworzenia makiety bitwy! Jak to zrobić? Co jest potrzebne? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! My gwarantujemy, że będziecie mogli poczuć się jak prawdziwy dowódca.

  Wiek 7+

  Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni

  Jak się zapisać? >>

 • 26 lipca 2020 15:00 - 16:00
  “Odkryj wyspy literackie”- spotkanie autorskie z Marianną Oklejak, ilustratorką serii o Basi oraz autorką książki “Cuda wianki”

  Wiecie, że istnieją wyspy literackie? Nie próbujcie jednak odnaleźć ich na mapie. Są one kwestią naszej wyobraźni. W dodatku każdy z nas ma swoją, indywidualną wyspę. Mało tego – istnieje nawet ocean nudy! Nikt nie chce jednak się w nim zanurzyć! Jak tego uniknąć i pozostać na bezpiecznym lądzie? Dowiecie się tego na naszych niepowtarzalnych warsztatach, które poprowadzi dla Was niezastąpiona Marianna Oklejak!

  Wiek: 7+

  Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni

  Jak się zapisać? >>

Wystawy
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram