ONLINE – Festiwal w Lublinie i Zamościu

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed zapisaniem się na wydarzenie (Dowiedz się więcej >>)

Zobacz co działo się rok temu! -> Festiwal 2019

"Za drzwiami wyobraźni"- to produkcja przeznaczona dla dzieci, ale dorosłych również zainteresuje ze względów sentymentalnych. To nie tylko okazja do wirtualnej wizyty w miejscach niezwykłych, podglądania artystów przy pracy w ich naturalnym środowisku. To tworzona z myślą o dzieciach niezwykła lekcja wyobraźni udzielona przez Józefa Wilkonia - artystę którego wrażliwość jest wyjątkowa. To podpowiedź jak rozwijać w sobie umiejętność dostrzegania piękna nawet w prozaicznych okolicznościach.

Wiek: b/o

Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Czy zastanawiacie się czasem kim będziecie w przyszłości? Może chodzi Wam po głowie strażak, lekarz lub weterynarz? A może coś zupełnie innego - jak youtuber? Wszystko przed Wami! Czy myśleliście jednak jak by to było gdybyście urodzili się 200 lat temu? Być może dotarcie do tego celu nie byłoby możliwe? A może nawet pewne zawody wtedy nie istniały? Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania weźcie udział w spotkaniu z Katarzyną Radziwiłł, autorką książki “Historia kobiet”, będący niczym podróż w czasie!

Wiek: 7+

Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Zastanawialiście się kiedyś jakby to było móc przenieść się w czasie? Czy byłby do tego potrzebny najprawdziwszy wehikuł? Marcin Przewoźniak z ogromem humoru w swojej książce “Puk, puk! Zastałem króla?” udowadnia, że niekoniecznie. Tak więc przygotujcie się na historyczną podróż, która z podręcznikowym nauczaniem szkolnym niewiele będzie miała wspólnego! I uważajcie na przechodzących przez kuchnię rycerzy z bigosem!

Aby tego było mało - naszą podróż gwarantujemy każdemu - spotykamy się bowiem online!

Wiek: 8+

Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Wiek: 4+

Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Szczegóły Festiwalu
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram