Pochodzę z Podlasia, urodziłam się i wychowałam w Białymstoku, ale moim rodzinnym miastem już od dawna jest Warszawa. Jestem mamą obecnie nastoletniej Basi oraz autorką serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn i pomysłodawczynią Sklepu Superdziewczyn z drobiazgami inspirowanymi cyklem.

W poszukiwaniu rozwoju osobistego poza studiami na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej zrealizowałam interesujące studia podyplomowe – Literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności w Instytucie Literatury Polskiej UW. Ukończyłam także inspirujące i motywujące studia biznesowe Executive MBA (EMBA) na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem też absolwentką kreatywnych kursów Pasji Pisania. I nie mówię ostatniego słowa. Marzy mi się nadal jakaś uczelnia z Ivy League… Zawodowo związana jestem z dystrybucją filmową. Pasjonują mnie projekty startupowe i nowe technologie związane z zarządzaniem czasem oraz edukacją.

Uwielbiam podróże. Przemierzyłam dużą część Europy i nadal tylko niewielką część Ameryki Północnej. Jestem zakochana w Kalifornii i Zatoce Chesapeake nad Atlantykiem. Ale zawsze wracam na Hel.

Pisanie i publikowanie było moim marzeniem odkąd nauczyłam się czytać. Piszę od najmłodszych lat dla siebie i bliskich a publikuję od roku 2013. Nakładem wydawnictwa Wilga (Grupa Wydawnicza Foksal) ukazała się seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, która zawiera już ponad dwadzieścia książek oraz dwa tomy powieści fantasy dla nastolatków – Jaga Czekolada i baszta tajemnic. Pracuję też nad seriami dla młodzieży oraz pozycjami dla dorosłych.

Fanki serii Emi i tajny Klub Superdziewczyn zapraszam do dołączenia do grup fanowskich skupionych wokół mediów społecznościowych. Więcej o mnie i projektach związanych z EMI i Tajnym Klubie Superdziewczyn można dowiedzieć się z:

http://agnieszkamielech.com

https://www.facebook.com/emiitajnyklub

Fot. Jola Malawska

Udostępnij informację o Autorze
Zdjęcia
Informacje o gościu
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram