Rezerwacje przyjmujemy od 1 września br. pod adresem rezerwacja@festiwalliteraturydzieciecej.pl

!!UWAGA!! W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy miasta, a w treści nazwy wydarzenia, na które chcą się Państwo zapisać.

Aby dokonać rezerwacji indywidualnej niezbędne jest podanie następujących danych:

  • miasto, data oraz nazwa wydarzenia, na które chcą Państwo się zarejestrować,
  • imię, nazwisko oraz wiek dziecka/dzieci,
  • imię, nazwisko oraz numer telefonu opiekuna. (ze względu na międzypokoleniowy charakter wydarzenia przygotowaliśmy niespodzianki, napiszcie nam czy z dzieckiem przybędzie rodzic/ rodzice czy dziadkowie a może przyjdziecie całą rodziną.)

Zapoznaj się z REGULAMINEM uczestnictwa w MFLD 2020.

UWAGA! Informujemy, że podczas wydarzeń Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej będą wykonywane, a następnie upubliczniane i przetwarzane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych.
Biorąc udział w spotkaniu czy wydarzeniu organizowanym lub wspieranym przez Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej, uczestnicy oraz obserwatorzy wyrażają zgodę na upublicznianie i przetwarzanie wizerunków ich i ich dzieci na zdjęciach lub filmach wykonanych podczas wydarzeń w celach promocyjnych Festiwalu. (Dowiedz się więcej >>)

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed zapisaniem się na wydarzenie (Dowiedz się więcej >>)

Zobacz co działo się rok temu! -> Festiwal 2019

Wszystkie dzieci kochają Pana Kuleczkę i Wesołego Ryjka! A czy słyszeliście o kawałach jakie wyczyniają dwa chochliki – Figiel i Psikus? Koniecznie przyjdźcie na nasze spotkanie – z pewnością tych dwóch żartownisiów tam nie zabraknie! Nie będziemy jednak tylko żartować – Pan Wojciech chętnie opowie Wam także o swoich innych książkach, w których nie zabraknie poważnych tematów. Postaramy się także odpowiedzieć na pytanie jak działa wyobraźnia i być może przeniesiemy się do mini-teatru. Bądźcie z nami koniecznie!

Wiek: 6+

Miejsce: Książnica Zamojska , ul. Kamienna 20

Jak się zapisać? >>

Szczegóły Festiwalu
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram