Rezerwacje przyjmujemy od 1  lipca br. pod adresem rezerwacja@festiwalliteraturydzieciecej.pl

!!UWAGA!! W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy miasta, a w treści nazwy wydarzenia, na które chcą się Państwo zapisać.

Aby dokonać rezerwacji indywidualnej niezbędne jest podanie następujących danych:

  • miasto, data oraz nazwa wydarzenia, na które chcą Państwo się zarejestrować,
  • imię, nazwisko oraz wiek dziecka/dzieci,
  • imię, nazwisko oraz numer telefonu opiekuna. (ze względu na międzypokoleniowy charakter wydarzenia przygotowaliśmy niespodzianki, napiszcie nam czy z dzieckiem przybędzie rodzic/ rodzice czy dziadkowie a może przyjdziecie całą rodziną.)

Zapoznaj się z REGULAMINEM uczestnictwa w MFLD 2020.

UWAGA! Informujemy, że podczas wydarzeń Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej będą wykonywane, a następnie upubliczniane i przetwarzane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych.
Biorąc udział w spotkaniu czy wydarzeniu organizowanym lub wspieranym przez Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej, uczestnicy oraz obserwatorzy wyrażają zgodę na upublicznianie i przetwarzanie wizerunków ich i ich dzieci na zdjęciach lub filmach wykonanych podczas wydarzeń w celach promocyjnych Festiwalu. (Dowiedz się więcej >>)

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed zapisaniem się na wydarzenie (Dowiedz się więcej >>)

Zobacz co działo się rok temu! -> Festiwal 2019

Znacie bajkę Pana Poety o Kruku? Jeżeli nie – to nic straconego! Damy Wam możliwość, aby posłuchać jej w interpretacji samego autora! Co dalej? Same niesamowite rzeczy! Zadnia, latające piórka i morze kreatywności! Zaintrygowani? A to jeszcze nie koniec! Bo będzie to doskonała szansa na stworzenie własnego, niepowtarzalnego kruka z… baloników! Tak więc zapraszamy Was na kolejne literackie show rodem z ptasiego gniazda!

Wiek: 5+

Miejsce: Muzeum Emigracji

Jak się zapisać? >>

Przenieśmy się na chwilę w czasie i wyobraźmy sobie, że już jesteśmy razem na gdyńskiej plaży. Co widzicie? Z pewnością sporo ludzi, piękne morze, być może kogoś sprzedającego kukurydzę oraz… kolorowe parawany!

Czy nie marzyliście aby stworzyć swój własny projekt parawanu, taki który wyróżniałby się spośród innych? Będzie na to doskonała okazja! Wspólnie z Natalią Uryniuk wykreujecie Festiwalowy, prawdziwie bałtycki parawan, a wszystko to na plaży przy akompaniamencie fal morskich!

Wiek: 5+

Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni

Jak się zapisać? >>

Podręczniki do historii nie są tym co Was zachwyca? Czytacie w nich tylko o kolejnych bitwach i niełatwo Wam zapamiętać jak dokładnie mógł wyglądać ich przebieg? Koniec z tym! Zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju historyczne warsztaty, na których będziecie mieć możliwość stworzenia makiety bitwy! Jak to zrobić? Co jest potrzebne? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! My gwarantujemy, że będziecie mogli poczuć się jak prawdziwy dowódca.

Wiek 7+

Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni

Jak się zapisać? >>

Wiecie, że istnieją wyspy literackie? Nie próbujcie jednak odnaleźć ich na mapie. Są one kwestią naszej wyobraźni. W dodatku każdy z nas ma swoją, indywidualną wyspę. Mało tego – istnieje nawet ocean nudy! Nikt nie chce jednak się w nim zanurzyć! Jak tego uniknąć i pozostać na bezpiecznym lądzie? Dowiecie się tego na naszych niepowtarzalnych warsztatach, które poprowadzi dla Was niezastąpiona Marianna Oklejak!

Wiek: 7+

Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni

Jak się zapisać? >>

Autor Ilustrator
Autor Ilustrator
Szczegóły Festiwalu
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram